Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?
Hemen gönderelim.
  • trafik dedektifleri reklam filmi

    Trafik Dedektifleri reklam filmi
  • trafik dedektifleri dans eğitimi

    Trafik dedektifleri dans eğitimi videosunu izleyebilirsiniz.


bilgi deposu Tümünü Göster
duyurular / haberler Tümünü Göster
Trafik Dedektifleri'nden sürücülere uyarı Yaşam Kemeri'nizi takmayı unutmayın
OPET, 6-15 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası’ kapsamında istasyonlarında gerçekleştirdiği Trafik Dedektifleri Projesi eğitimleri ile Türkiye’nin trafik sorununa dikkat çekiyor. Trafik güvenliği eğitimi alan öğrenciler, sürücüleri kurallara uyulması konusunda uyarıyor.

Trafik Dedektifleri Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası’nda görev başındaydı
OPET''''''''in desteğiyle yaklaşık üç yıldır sürdürülen ve bugüne kadar 1 milyon 900 bin öğrenciye ‘trafik güvenliği’ eğitimi verilen "Trafik Dedektifleri Projesi” devam ediyor. Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası''''''''nın Ankara’da gerçekleşen resmi açılış töreninde 300 öğrenciye daha trafik bilinci aşılandı.

Trafik Dedektifleri Trafik Haftası'nda Görev Başındaydı
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası’da Opet Trafik Dedektifleri Projesi eğitimleri ve uygulamalarıyla hız kesmedi. İzmir- Ödemiş ve Ankara’da gerçekleştirilen eğitimlerin yanında Tokat’ta Trafik Dedektiflerinin bizzat gerçekleştirdiği trafik denetimi oldukça ilgi çekti.

Şimdi de Kuşadası’nın Çocuk ve Gençleri “Trafik Dedektifi” Oldu
Setur Kuşadası Marina’da düzenlenen “OPET Trafik Dedektifleri Projesi” eğitimlerine katılan çocuk ve gençler, trafik polisleri tarafından verilen interaktif eğitimin ardından ‘Trafik Dedektifi’ unvanı aldı

Opet Trafik Dedektifleri Kuşadası Marina'da
Sosyal sorumluluk projeleri ile sektöründe fark yaratan OPET ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı (Emniyet Genel Müdürlüğü), Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneği (PEKAY) işbirliği ile hayata geçirilen Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında, okulların dışında da eğitimler sürüyor. Bugüne kadar yaklaşık 1 milyon 200 bin çocuk ve gence ulaşan ‘Trafik Dedektifleri Projesi’ eğitimleri, bu kez de Kuşadası Marina’da gerçekleşecek.